Описание изображения

Фізична охорона об'єктів

     Фізична охорона об'єктів - найнадійніший варіант забезпечення безпеки підприємству. Охорона гарантує негайну реакцію на надзвичайні події та підвищує статус компанії в очах відвідувачів. Присутність на підприємстві добре екіпірованих і озброєних охоронників саме по собі відлякує зловмисників! 

Навіщо потрібна фізична охорона об'єктів? 

     Не завжди можна обійтися технічними засобами для охорони об'єкта. Іноді датчики не дозволяють встановити обставини події. У деяких випадках необхідна миттєва реакція, наприклад, при збройному пограбуванні, хуліганських або шахрайських діях, коли критичні умови не дозволяють чекати і 5 хвилин до приїзду групи швидкого реагування. 

Фізична охорона дозволяє: 

 • обмежити доступ на закриту територію і контролювати пропускний режим; 

 • ретельно оглядати автотранспорт під час заїзду на територію об’єкту та виїзду;

 • пішки обійти периметр об'єкту, що охороняється і уважно оглянути мертві зони, які не доступні камерам спостереження;

 • захистити матеріальні цінності від виносу співробітниками, проконтролювати переміщення персоналу. 

     Професійні охоронці незамінні для забезпечення безпеки на об'ектах повишенного ризику, а також у випадках, коли установка технічних засобів є неприпустимою з естетичних міркувань. 

Як організована фізична охорона компанії «ФІНАНС БЕЗПЕКА»

     Пропонуючи послуги охорони, наша компанія гарантує комплексний підхід до забезпечення безпеки об'єкта: організація контролю на пропускному пункті, захист матеріальних цінностей, спостереження за переміщенням гостей і співробітників, миттєве реагування на надзвичайні ситуації. 

     Всі дії охорони заздалегідь узгоджуються з клієнтом, затверджуються інструкції працівників на кожному пості. Залежно від встановленого порядку підбирається відповідна формений одяг. Щоб забезпечити максимально ефективне реагування на порушення режиму, ми оснащуємо пости охорони сучасною технікою і озброєнням. 

Професійні охоронники компанії «ФІНАНС БЕЗПЕКА» - це фахівці високого класу, які:

 • навчені прийомам рукопашного бою; 

 • володіють травматичною зброєю на професійному рівні;

 • екіпіровані всіма засобами активної оборони, зв’язку, портативними відеорегістраторами;

 • мають чітке розуміння своїх прав, наданих чинним законодавством;

• вміють надати першу медичну допомогу і вжити заходи з ліквідації причин і наслідків надзвичайних подій (пожеж, потопів, задимлень) до приїзду МНС.