технічні засоби безпеки
 
Описание изображения

Монтаж охоронної сигналізації­­

Наша компанія здійснює проектування, підбір, постачання, монтаж, налагодження та технічне обслуговування засобів охоронної сигналізації. 

Професійне встановлення систем безпеки здійснюється на будь-яких об'єктах: квартири, коттеджі, дачі та заміські будинки, офіси, склади, магазини, торгівельні павільйони та допоміжні приміщення, гаражні комплекси, біржи, банки, промислові підприємства, урядові об'єкти. 

Ми забезпечуємо своїм клієнтам не тільки високий рівень послуг, що надаються, але і завжди знаходимо оптимальне рішення окресленних замовником завдань. 

Висококваліфіковані спеціалісти проведуть професійне дослідження об'єкту. Сигналізація проектується та встановлюється нашими спеціалістами. Ми використовуємо тільки якісне, сертифіковане обладнання провідних світових виробників. 

 

Монтаж систем контролю та управління доступом

    Система контролю та управління доступом - це один з найбільш ефективних засобів попередити проникнення небажаних осіб на територію, що охороняється. Системи контролю доступу допомогають забезпечувати не тільки збереження матеріальних цінностей та інформації, але і безпеку персоналу та відвідувачів. Вона дозволяє тримати двері постійно зачиненими та не заважає при цьому повсякденній діяльності співробітників. Система контролю доступу відслідковує всі переміщення співробітників по офісу та дозволяє враховувати відпрацьований кожним співробітником час та виявляти всі порушення трудової дісципліни (дозволяє отримувати звіти щодо тих, хто запізнився, не вийшов на роботу або пішов з роботи раніше, як щоденно, так і за будь-який відрізок часу). 

     Офісне приміщення, прохідна, входи до цехів, адміністративні будівлі або інші типи приміщень, що охороняються, оснащуються обмежуючими приладами (замками, турнікетами, шлагбаумами) та считувачами різного типу ідентифікаторів.

Описание изображения
 
Описание изображения

монтаж системи відеонагляду

Відеоконтроль - дуже ефективний метод охорони. Відеонагляд дозволяє вести спостереження за тим, що відбувається у приміщеннях об'єкту, який охороняється, та прилеглій до нього території, здійснювати безперервний цілодобовий відеозапис. Автоматична система відеонагляду працює однаково ефективно в будь-який період доби, реєструючи всі позаштатні ситуації. При перегляді відеозапису користувач отримує повну картину подій, що відбуваються в зоні, яка знаходиться під охороною. Також є ще один не менш важливий аспект відеоконтролю - співробітники, які знаходяться під неперервним наглядом починають працювати набагато ефективніше. 

Технічні засоби систем відеонагляду дозволяють забезпечувати не тільки безперервний оперативний контроль за приміщеннями територією об’єкту, але і автоматично виявляти вторгнення у простір, що контролюється, здійснювати відеозапис тривожних подій або безперервний запис всієї відеоінформації.